Wielkie otwarcie w Atrium Felicity

WIELKIE OTWARCIE ATRIUM FELICITY

Już tylko dwa tygodnie pozostały do oficjalnego otwarcia Atrium Felicity w Lublinie. Centrum otworzy swoje podwoje w czwartek, 20 marca o godzinie 9:00.

W programie otwarcia zaplanowano na ten dzień występy artystyczne m.in. finalistów V edycji programu Mam Talent – grupy Multivisual, która specjalizuje się w niezwykłych pokazach artystycznych  z wykorzystaniem elementów współczesnej sztuki cyrkowej, iluzji i laserów; wokalistki Anny Sokołek – uczestniczki programu The Voice of Poland i Bitwy na Głosy oraz pokazy mody z udziałem modelek znanych z programu Top Model m.in. Emilii Pietras czy Magdy Roman. Gospodarzami popołudniowych wydarzeń będą: Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

To tylko część atrakcji przygotowanych dla klientów w pierwszym dniu otwarcia. Wieczorem wszyscy będą mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni. Atrakcje dla klientów przygotowano aż do niedzieli 23 marca. Otwarcie uatrakcyjnią liczne konkursy z nagrodami.

O prowadzących:

Karolina Malinowska rozpoczęła karierę modelki w wieku 15 lat. Chodziła na wybiegach Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku czy Londynu. Pracowała dla największych domów mody – Chanel, Missoni, Vuitton, Valentino, Balenciaga, Givenchy, Dolce&Gabbana czy Miu Miu to tylko niektóre z nich. Po zakończeniu pracy jako modelka, zajęła się dziennikarstwem modowym. Prowadziła swoje rubryki w magazynach "Elle", "Party", "Gala". Obecnie ocenia styl gwiazd w magazynie "Flesz", zasiada także w fotelu jurora w prestiżowym konkursie Fashion Designer Awards. Karolina posiada także duże doświadczenie jako prezenterka. W stacji TVN Style prowadziła autorski program "Musisz to mieć", w Polsat Cafe była współprowadzącą "Gwiazdy na dywaniku", w TVN "Projekt Plaża", oraz modowy kącik w magazynie "Się kręci" w telewizji POLSAT.

Olivier Janiak – dziennikarz i prezenter telewizji TVN od kilkunastu lat prowadzi program o najciekawszych wydarzeniach kulturalno rozrywkowych w kraju na świecie – „Co za tydzień“. Od lat uznawany za jednego z najlepiej ubranych Polaków. Ponad pięć lat był redaktorem naczelnym magazynu MALEMEN najlepszego męskiego tytułu w Polsce. Jest producentem „Kalendarza Dżentelmeni“ charytatywnego wydawnictwa przynoszącego rokrocznie blisko milion złotych  dla potrzebujących. Prywatnie ojciec trójki synów.

Atrium Felicity

Atrium Felicity będzie centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu galerii wynosi 75 tys. mkw. W centrum swoje salony otworzą najbardziej popularne marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz pierwsze w Lublinie salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity będzie również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Aktualne informacje o realizacji inwestycji dostępne są na stronie internetowej centrum www.atrium-felicity.pl, na której również dzięki podglądowi z kamer można na bieżąco śledzić postępy z placu budowy. W grudniu wystartował również profil centrum: Facebook.com/AtriumFelicity.

***

Atrium European Real Estate Limited

Atrium to jedna z wiodących spółek sektora nieruchomości, specjalizująca się w inwestowaniu, budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Według stanu na dzień 30 czerwca 2013 roku (i nie licząc Galerii Dominikańskiej nabytej w sierpniu 2013 roku za kwotę 151,7 mln euro) Grupa była właścicielem 156 obiektów handlowych o wartości rynkowej 2,20 mld euro, zlokalizowanych w siedmiu krajach (głównie w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji i w Rosji, a ponadto na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie) o łącznej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,245 mln mkw. W 2012 roku spółka Atrium osiągnęła dochód brutto z najmu w wysokości 193,5 mln euro.

Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana: na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam pod symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

W Polsce Atrium posiada 22 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 423 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie oraz rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.